نمایندگی شارپ

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما


جهت سفارش تبلیغات با شماره در تماس باشید (ماهانه تنها....... تومان با بازدهی عالی)

ثبت تبلیغات لینکی در سایت تنها با ...... تومان در ماهتاریخچه ی شرکت شارپ به سال ۱۹۱۲ برمی گردد. شارپ یک شرکت ژاپنی است که در اوساکا قرار داد. این شرکت طیف وسیعی از محصولات و کالاهای الکترونیکی را تولید می کند. جالب است بدانید که شارپ به معنی تیز می باشد. شرکت شارپ پیشینه ای دیرین داشته واز شرکت های قدیمی است. در سال ۲۰۱۲ این شرکت صدمین سالگرد خود را جشن گرفت. خلاقیت و نوآوری از اصول کمپانی شارپ بوده و موسسین این کمپانی براین باورند که این شرکت باید در نوآوری به جایگاهی برسد که دیگران از آن تقلید کنند. ۴۵ درصد سهم بازار صنایع الکترونیک به شرکت شارپ اختصاص یافته است.

این شرکت روش تجارت خانه های باستانی ژاپن را درپیش گرفته و موسسین این کمپانی سه اصل مهم را همواره مد نظر داشته اند که عبارتند از : اخلاص / خلاقیت / انجام کارهای دشوار

گفتنی است: گرایش به سنت به این معنا نیست که این شرکت با نوآوری روز حرکت نکرده است بلکه کاملا برعکس است و شرکت شارپ همواره تغییرات و دانش روز را در سطح بین المللی مد نظر قرار داده است. این شرکت همواره انعطاف پذیر بوده و هماهنگ با دانش روز و همگام با اصول سنتی قدم برداشته است.

   مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

برای ورود به کانال الگرام ما کلیک کنید